Mütevelli Toplantısı

Vakfımızın Yıllık Kasım ayı toplantısı, Bütçe ve Çalışma Raporlarının onayı konularını görüşmek üzere 25.11.2015 tarihinde, toplantı yeter sayısı bulunamazsa 02.12.2015 tarihinde, İlim Yayma Cemiyeti’nde (Aksu Mah. İlker Sk. No: 10 GİRESUN ) saat 19.00’da yapılacaktır. 

Vakfımıza Yapılan Arsa Bağışı

Dereli Eğriambar Köyünden Giresun’da ikamet etmekte olan Hayırsever Sayın Ali AYDIN Bey Çıtlakkale Fatih Camii civarında 875 m2 arsayı öğrenci yurdu yapılmak üzere vakfımıza bağışlamıştır. Giresun İslami İlimler Vakfı olarak Hayırsever Ali AYDIN Bey’e teşekkür ediyoruz. 

İslami İlimler Vakfı Mütevelli Toplantısı

Giresun İslami İlimler Vakfı Mütevelli Toplantısı 17/02/2015 Tarihinde İslami İlimler Fakültesi’nde Yapılacaktır. Toplantı Yeter Sayısı Bulunamaması Durumunda Toplantı 22/02/2015 Tarihinde Aynı Yerde Yapılacaktır. Vakfımızın Mütevelli Heyeti Üyelerine Duyurulur.


Vefat ve Başsağlığı

Giresun’umuzun manevi mimarlarından, ayrıca Vakfımıza maddi, manevi büyük destek veren Nuri Genç Hocamız ahirete irtihal etmiştir. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve şehrimize başsağlığı dileriz.

Devamını Oku

Öğrenci Buluşması

Vakıf yönetim kurulu olarak Giresun İslami İlimler Fakültesi öğrencileri ile sabah namazında buluştuk, namazın ardından çorba ve çay eşliğinde sohbet ettik.

Devamını Oku

Kınama Mesajı

15 Temmuz 2016 akşamı ülkemizin huzur ve güvenliğini bozmaya yönelik ortaya konulan darbe girişimini, bu girişimde bulunan ve destek verenleri kınıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milleti Allah’in izniyle bu olayın üstesinden gelmiştir. Emperyalist dış güçleri arkasına alarak ülke huzurunu bozmaya yönelik çaba sarfedenlere verilecek en güzel cevap millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır. Bu…

Devamını Oku